اَرَد
فرهنگی.مذهبی.تربیتی.سیاسی.اجتماعی... 

حجت الاسلام شاهچراغ بعنوان امام جمعه ارد معرفی شد

            درسالروز میلاد باسعادت حضرت امام رضا (ع) با استقبال مردم متدین ارد، توسط حجت الاسلام سید احمد تقوی معاون جذب و پذیرش ائمه جمعه جنوب کشور، حجت الاسلام سید رضا شاهچراغ به عنوان امام جمعه جدید ارد معرفی شد.

      حجت الاسلام تقوی در مراسم معارفه امام جمعه که در محل مصلای نماز جمعه بخش ارد برگزار شد، تقارن میلاد با سعادت امام رضا(ع) و انتصاب امام جمعه جدید ارد را به فال نیک گرفت و اظهار داشت: تقارن یافتن این دو مناسبت به فضل خدا مایه خیر و مباهات خواهد بود.

     حجت الاسلام سید رضا شاهچراغ امام جمعه جدید ارد نیز در خطبه های نماز جمعه این هفته ارد، خود و نمازگزاران را به تقوای الهی دعوت کرد و افزود: این تقوا است که انسانها را با فضیلت تر میکند.

     وی ضمن تبریک به مناسبت سالروز میلاد با سعادت امام رضا(ع) گفت: امیدواریم در این روزعزیز، الطاف ائمه معصومین خصوصا حضرت علی بن موسی رضا(ع) نسیب حال ما شود تا بتوانیم در این راه محکم و استوار گام برداریم.

     سید رضا شاهچراغ با اشاره به هفته دفاع مقدس خاطر نشان ساخت: ما همان گونه که امام راحل فرمودند، در جنگ آموختیم که روی پاهای خودمان بایستیم. استقلال، خودکفایی، توکل به خدا و اعتماد به دیگران نداشتن و اعتماد و اعتقاد به جوانان این مرز و بوم داشتن، از دست آورد های دفاع مقدس است.

     وی افزود: پیشرفت های که ما امروز در زمینه های نظامی، هسته ای و پزشکی شاهد آن هستیم، اینها از برکت همین دفاع مقدس است.

     به گزارش رویدادشهر، در این مراسم طی حکمی از سوی سید رضا تقوی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور، سید رضا شاهچراغ بعنوان امام جمعه بخش ارد، برای مدت سه سال انتخاب شد.

      حجت الاسلام سید رضا شاهچراغ متولد شهر ارادان استان سمنان است و قبل از این در حوزه علمیه قم مشغول به تحصیل بوده است.

برگرفته از:http://rooydadshahr.ir


برچسب‌ها: حجت الاسلام شاهچراغ, ارد, امام جمعه جدید
[ یکشنبه نهم مهر ۱۳۹۱ ] [ ۲۲:۴۸ بعد از ظهر ] [ ص - قاسمی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ